KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17004184
nr 1700 4184
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 72. Olja på duk, 31x40 cm, yttermått inklusive ram: 40x49 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 maj 2025
kl 20:07:03
300 kr
600 kr
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann